Замовити друк на полотні

Якщо звичайні фотопортрети встигли Вам набриднути, найкращим рішенням буде замовити друк на полотні. Така послуга стає все більш затребуваною в наш час. І це зовсім не дивно. Фотографія, надрукована на полотні, виглядає практично як справжня картина. Перш ніж замовити друк на полотні, варто врахувати ще деякі особливості цього типу друку.

Замовити друк на полотніДля фотодруку використовують найчастіше полотно з натуральної бавовни або льону. Полотно обов'язково обробляється спеціальним покриттям для більш якісної кольорового друку. Таким чином, замовляючи друк на полотні, Ви отримуєте широкоформатний картину, яка доповнить собою будь-який інтер'єр. Це можливість зробити зі звичайної фотографії справжній портрет, тільки при цьому Ви витратите набагато менше грошей і часу.

Справжні картини відомих художників часто занадто дорого коштують для простих людей. Для любителів живопису фотодрук може втілити всі бажання. Замовити друк на полотні можна досить недорого, при цьому у Вас вдома може висіти, наприклад, репродукція картини Клода Моне «Враження. Схід сонця". Виглядати така картина буде дорого і красиво. Все завдяки спеціальній технології цифрового друку. Все, що потрібно зробити Вам, це вибрати, яку саме картину Ви хочете. Після друку полотно красиво оформляють за допомогою рамки. Такі картини прикрасять собою хол, офіс і навіть вітальню будинку.

Замовити друк на полотні фотографій і картин за прийнятними цінами можна в компанії "РОСС".

У компанії «РОСС» можна замовити друк на полотні необхідного Вам розміру і натяжку полотна. Всі замовлення виконують професіонали швидко і оперативно. Всього протягом 1-3 робочих днів Ваше замовлення буде готовим.

Телефонуйте нам! Ми виконаємо Ваше замовлення якісно і швидко!