Виготовлення пластикових посвідчень

Картки з пластика використовуються практично скрізь. Вони - один з видів носія інформації. Їх можна використовувати в рекламних цілях, або як дисконтні картки. Картки з пластика виглядають більш престижно, ніж паперові, і говорять про гарний імідж компанії. Послуга з виготовлення пластикових посвідчень популярна і доступна в наш час. Пластикові посвідчення особи поширені в різних спортивних клубах, гольф клубах, магазинах, а також використовуються для співробітників компанії. Таке посвідчення довго зберігає свій зовнішній вигляд, воно зручне і компактне.

Виготовлення пластикових посвідченьПроцес виготовлення пластикових посвідчень включає в себе кілька основних етапів. Перший етап - це друк зображення на аркушах спеціального пластика. Другий етап - це спікання листів пластику з тонкою захисною плівкою в спеціальному ламінаторі. Після цього залишається нарізати вже готові картки з листа пластика. Закінчується виготовлення пластикових посвідчень нанесенням всіх кодів і інших елементів картки, які зроблять її персональною. Якщо Клієнт хоче, картки пакують в пластикові пакети.

Для виготовлення пластикових посвідчень застосовують спеціальні принтери. Вони завдають всю необхідну інформацію за допомогою методу сублімації. Суть його в тому, що під час цієї печатки фарба переходить з матової поверхні на фарбовану при температурі майже 200 ° C.

Виготовлення пластикових посвідчень можна замовити в багатьох компаніях. Компанія, яка виконуватиме Ваше замовлення, повинна бути надійною і зберігати всю Вашу особисту інформацію.

Замовити виготовлення пластикових посвідчень різних розмірів можна в компанії "РОСС".

Телефонуйте нам! Ми здивуємо Вас швидкими термінами виконання замовлень!