Про компанію

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Компанія РОССКомпанія "РОСС" пропонує послуги з оперативної поліграфії, дизайну та виготовленню рекламно-сувенірної продукції.

Асортимент дуже широкий: це візитки, наклейки, проспекти, бланки, дипломи, цінники, буклети, афіші, грамоти, іменні сертифікати, флаєри, запрошення, листівки, календарі, каталоги, тиражування на різографі ... Словом все, що необхідно для процвітання і активної діяльності будь-якої фірми.

На сьогоднішній день компанія, поряд з вищепереліченим, займається офсетним і широкоформатним друком, виготовленням пластикових карток і магнітів.

Виготовлення тиражів "сьогодні на вчора"

Що таке цифровий друк:

Цифровий друк використовує технологію отримання відбитків з використанням змінної друкарської форми. З електронного носія при використанні методу цифрового друку зображення переноситься відразу на папір. Цифровий друк найбільш ефективний при коротких термінах і малих тиражах.

Переваги цифрового друку:

  1. Низька вартість малих тиражів. Метод цифрового друку ідеальний для дрібних тиражів. При кількості 100 брошур, 200 буклетів або 500-1000 маленьких флаєрів вартість тиражу зробленого цифровим друком завжди буде набагато нижче, ніж вартість цього ж тиражу офсетним друком. Це відбувається у зв'язку з тим, що тираж не «обвантажується» комплексом підготовки до друку.
  2. Терміни і швидкість. Цифровий друк - строковий вид друку, відсутній етап виведення плівок і виготовлення форм, відсутні також приладочні роботи. Вся оперативна поліграфія побудована в першу чергу на цифровому друці.
  3. Якість. Прямо поруч з друкованою машиною ви маєте можливість відкоригувати макет і з мінімальними затратами виправити колір або помилку в макеті.
  4. Персоналізація. Дуже часто цифровий друк використовують для друку персоналізованих грамот, дипломів, листівок і так далі, при використанні методу офсетного друку такої можливості у вас немає.

Обмеження цифрового друку:

  1. При використанні методу цифрового друку дуже часто практично неможливо добре видрукувати темну плашку - особливо синю або чорну.
  2. Неможливо використовувати пантони, срібну або золоту фарбу.
  3. Обмеження по формату паперу. Максимальний розмір паперу при цифрового друку SRA3 (450х320 мм).