Контакти

Ми чекаємо вас за адресою:

Україна, 03150, м. Київ,
вул. Горького, 56/15, оф. 502, 504
+38 (044) 289-18-31
+38 (044) 200-81-59
33-85 - внутр. тел.
olga_ross@ukr.net

Карта проезда


Просмотреть увеличенную карту


Особливості друку на цифровій машині CANON CLC 3200 і INEO 220

Вимоги до файлів для друку на цифровій машині CANON CLC 3200 і INEO 220

Кращим для друку є коректно зібраний файл формату .рdf (For Press), з розкладкою на формат (450/320) мм або на стандартний А3, з необхідним для друку дозволом (300 dpi) і з урахуванням недрукованого поля 8 мм з кожного боку. Макети також приймаються в програмах: Corel Draw 7.0 - X5; QuarkXPress 4.0 - 8.0 Візитки приймаються у форматі cdr. і eps. Файли в інших форматах, зроблені у Word, Publisher, Excel, PowerPoint, AutoCad, макетами не вважаються.

Зображення у форматі TIFF,. JPG в кількості більше двох не приймаються. Такі зображення вважаються матеріалом для верстки, яка оплачується окремо як макетування. Макети мають бути записані у версіях для РС. Макети зібрані в програмі QuarkXPress не повинні містити системні шрифти. Шрифти використовувані в макеті надавати в окремій папці. Макети в програмі Corel Draw не повинні містити зображення у форматі. PSD і спеціальних ефектів, типу Lens, Shadow, PowerClip і т.д Зображення до яких застосовані такі ефекти, мають бути експортовані в растрові зображення з роздільною здатністю не менше 300 dpi. Шрифти - переведені в криві або надані в електронному вигляді в окремій папці.

Особливості друку на цифровій машині CANON CLC 3200 і INEO 220

Якщо в точці зображення міститься менше 6% кольору (СМУК) то при друку той колір в даній точці буде відсутній. Якщо замовнику потрібно точний збіг кольору,  колір вибирається замовником по кольоровий палітрі для CANON CLC 3200 до виготовлення макета. Виправлення кольорів в макетах виготовлених замовником, виконується замовником на власному обладнанні або дизайнером фірми за окрему плату.

Для отримання при друку якісних градієнтних заливок рекомендується їх виконувати у вигляді растрового зображення.

Не рекомендується застосування світлих градієнтних заливок і великих плашкових фонів.

Растрове зображення повинно мати розширення 300 dpi і бути надано у кольоровій моделі СМУК. У разі невідповідності макетів, зміни  вносяться дизайнером фірми і оплачуються окремо. При необхідності порізки друкованого аркуша, замовник повинен внести в макет відповідні лінії порізки з урахуванням таких вимог: колірні поля за якими йтиме різ, повинні мати виліт 2 мм. Відстань від тексту до лінії різу повинно бути не менше 4 мм.