Магніти

Магніти

Про магніти

Магніт постійний [грец. Magnetis, від Magnetis Lithos, буквально - камінь з Магнесії (стародавнє місто в Малій Азії)] - виріб певної форми (у вигляді підкови, смуги та ін) з намагнічених феромагнітних або феррімагнітних матеріалів, що зберігають велику магнітну індукцію після усунення намагнічуючого поля.

Ваш сувенірний магніт буде завжди на виду. Улюблені місця його "прилипання" - холодильники та системні блоки комп'ютерів.

Як і багато речей, гнучкий магніт був винайдений випадково. У 1934 році Макс Байерман упустив на підлогу крихкий магніт, виготовлений зі сплаву алюмінію, нікелю і кобальту, від чого той розколовся на крихітні шматочки. Дістати новий було складно, і вчений просто склеїв розбитий магніт.

Так з'явилася ідея виробництва магнітів на полімерній основі. Ці магніти мають багато переваг, порівняно зі звичайними - стабільністю магнітних властивостей, великим терміном служби, міцністю, стійкістю до корозії, малою вагою, і головне - гнучкістю.

Представляємо Вашій увазі  рекламний носій - плоский полімерний магніт.

Ми можемо виготовити для Вас:

  • Гнучкі магніти довільної форми
  • Магнітні візитки
  • Магнітні календарі
  • Фотографії на магніті
  • Магнітні бейджи

Магнітні наклейка на автомобілі

Зазвичай наклейки на автомобілі виготовляють з самоклеїться плівки, яка клеется одноразово і може пошкоджуватися при митті автомобіля і псувати лакофарбове  покриття.

Магнітні наклейки зручні у використанні, ідеально прилягають до обтічної поверхні автомобіля і не псують її, відмінно тримаються навіть на дуже високій швидкості, а також стійкі до зовнішніх природних факторів (сонце, дощ).

Розрахунок вартості проводиться індивідуально для кожного замовлення.